Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnosjö IF

Följ

Gnosjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
  • 7Ons
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Ungdomsledarmöte uppstart höstsäsongen Gnosjö IF


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:30

      Bors SK (borta) P-14


      12:30
    • 16:30

      Waggeryds IK (hemma) F-14


      18:30
    • 17:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-10/11


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF (borta) P-08/09


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Anderstorps IF (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Ekhagens IF svart (hemma) F-12/13


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Smålandsstenars GOIF vit (hemma) P-12/13


      12:00
    • 11:00

      Hultsjö IF (borta) F-12/13


      13:00
    • 17:00

      Gislaveds IS gul (borta) P-12/13


      19:00
    • 17:00

      Skillingaryds IS 7-m (borta) F-14


      19:00
    • 17:00

      Bors SK (hemma) F-10/11


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Ljungby IF 1 (hemma) P-08/09


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Hestra Skid O SK (hemma) P-14


      20:00
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo Lila (borta) P-12/13


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Waggeryds IK blå (hemma) F-12/13


      20:00
    • 18:30

      Råslätts SK (borta) Senior Herr


      20:30
    • 19:00

      Hvetlanda GIF 2 (hemma) P-08/09


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      100 årsjubileum Gnosjö IF

    • 09:30

      GIF-Trajet P-08/09


      13:30
    • 09:30

      GIF-Trajet P-11


      13:30
    • 09:30

      GIF-trajet P-16


      13:30
    • 09:30

      GIF-Trajet GIF 100-års jubileum P-14


      13:00
    • 09:30

      GIF-Trajet F-14


      13:30
    • 09:30

      Gnosjö IF Trajet F-10/11


      13:30
    • 09:30

      GIF-Trajet F-15


      13:30
    • 10:00

      GIF- Trajet F-12/13


      13:00
    • 10:00

      Gnosjö Trajet P-12/13


      14:00
    • 10:00

      Gnosjö if 100 år trajet P-15


      12:00
    • 12:00

      Anderstorps IF (hemma) J18


      14:00
    • 18:00

      Gnosjö IF 100år P-12/13


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      IF Hallby FK (borta) F-12/13


      11:00
    • 14:00

      Burseryds IF (borta) P-12/13


      16:00
    • 15:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) P-11


      17:00
    • 16:30

      Klevshults SK 7-m (hemma) F-14


      18:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo 2 (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
    • 19:15

      Gislaveds IS (hemma) P-08/09


      21:15
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Tenhults IF svart (hemma) F-12/13


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • Heldag

      Zinkteknik cup 2024 P-15

    • 07:00

      Gislaveds IS (hemma) P-16


      16:00
    • 11:00

      IFK Värnamo vit (borta) F-14


      13:00
    • 11:00

      Växjö DFF 2 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 12:00

      Älmhults IF (hemma) J18


      14:00
    • 18:00

      Gnosjö IF (hemma) F-15


      19:00