Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gnosjö IF

Följ

Gnosjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Poolspel Gnosjö P-15


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12/13


      11:15
  • 2Sön
    • 10:00

      Gislaveds IS vit (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Domareuppdrag P12 Gnosjö IF - Gislaved IS J18


      11:20
    • 11:30

      Träning J18


      13:00
    • 14:00

      Anderstorps IF (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Domareuppdrag P11 Gnosjö IF - Anderstorp IF J18


      15:45
    • 16:00

      Värnamo Södra FF röd (hemma) P-12/13


      18:00
    • 16:00

      Bors SK (borta) F-14


      18:00
    • 16:00

      Domareuppdrag F10 Gnosjö IF - Hultsjö/Vrigstad J18


      17:40
    • 16:00

      Hultsjö IF/Vrigstad IF 2 (hemma) F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Sävsjö FF (borta) P-08/09


      19:00
    • 17:00

      IF Haga (hemma) F-12/13


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Senior Herr


      19:30
    • 19:15

      RÅs LB (hemma) J18


      21:15
  • 4Tis
  • 5Ons
    • Heldag

      Uthyrt klubblokal Gnosjö IF

    • 17:15

      Träning P/F-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Tenhults IF svart (borta) F-12/13


      20:30
  • 6Tor
    • 11:00

      Träning J18


      12:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Bollkalle A-lags matchen F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Lagans AIK (hemma) Senior Herr


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Forsheda IF (hemma) P-12/13


      12:00
    • 10:00

      Gislaveds IS blå (borta) F-14


      12:00
    • 15:00

      IFK Värnamo Vit (borta) F-12/13


      17:00
    • 16:00

      Unnaryds GOIF (borta) P-12/13


      18:00
    • 17:00

      Gislaveds IS (borta) J18


      19:00
    • 17:00

      Bankeryds SK 3 (borta) F-10/11


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Senior Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Ljungby IF vit (hemma) F-12/13


      20:00
    • 18:00

      Träning Senior Herr


      19:30
    • 18:00

      Domareuppdrag F12 Gnosjö IF - Ljungby IF J18


      19:20
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Uthyrt klubblokal Gnosjö IF

    • Heldag

      Kabe cup P-15

    • 10:30

      Järnbärardagen (Vägvakter) J18


      13:15
    • 11:00

      Skillingaryds IS (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Domareuppdrag F10 Gnosjö IF - Skillingaryd IS J18


      12:30
    • 13:55

      Forserums IF (borta) F-15


      14:10
    • 14:45

      Mariebo IK Gul (borta) F-15


      15:45
    • 15:00

      Ljungby IF (hemma) J18


      17:00
    • 16:25

      Bäckseda IF 1 (hemma) F-15


      17:25
    • 17:15

      IFK Värnamo Blå (borta) F-15


      18:15
  • 16Sön
    • 11:00

      Tabergs SK 9-m (borta) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      Lidhults GOIF (hemma) P-12/13


      13:00
    • 11:00

      Domareuppdrag P12 Gnosjö IF - Lidhults GOIF J18


      12:20
    • 15:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P-11


      17:00
    • 16:30

      Gislaveds IS gul (hemma) F-14


      18:30
    • 16:30

      Domareuppdrag F14 F-10/11


      17:45
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:00

      RefteleÅs komb (borta) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning Senior Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P/F-17


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:30

      Bollkallar P-14


      21:00
    • 18:30

      Gislaveds IS (hemma) F-10/11


      20:30
    • 18:30

      Domareuppdrag F10 Gnosjö IF - Gislaved IS J18


      20:10
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) Senior Herr


      21:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Skillingaryds IS (hemma) F-12/13


      20:00
    • 18:00

      Domareuppdrag F12 Gnosjö IF - Skillingaryd IS J18


      19:20
    • 19:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08/09


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Träning J18


      12:30
    • 15:00

      Gislaveds IS 1 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      Domareuppdrag P11 Gnosjö IF - Gislaved IS J18


      16:40
    • 16:00

      IFK Värnamo Blå (hemma) P-12/13


      18:00
    • 16:00

      IFK Värnamo blå (borta) F-14


      18:00
    • 16:00

      Domareuppdrag P13 Gnosjö IF - IFK Värnamo J18


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF (hemma) F-12/13


      19:00
    • 17:00

      Domareuppdrag F12 Gnosjö IF - Husqvarna FF J18


      18:00
    • 17:30

      Träning Senior Herr


      19:00
    • 18:00

      Landsbro IF FK (borta) F-10/11


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 19:15

      Hvetlanda GIF 2 (hemma) P-08/09


      21:15
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      IFK Värnamo svart (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Domareuppdrag P14 Gnosjö IF - IFK Värnamo J18


      19:20
    • 18:30

      Bollkallar F-14


      20:45
    • 19:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) Senior Herr


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 19:00

      Träning GIF Gubbs


      20:00
    • 19:15

      Markaryds IF (hemma) J18


      21:15
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning Senior Herr


      19:30
    • 18:30

      Anderstorps IF (borta) F-14


      20:30
    • 19:00

      Träning J18


      20:30
  • 28Fre
    • 18:00

      Hestra Skid O SK (borta) P-12/13


      20:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 17:00

      IFK Värnamo Blå (hemma) F-12/13


      19:00
    • 17:00

      Domareuppdrag F10 Gnosjö IF - Gislaved IS J18


      18:40